Anglia Ruskin University
HAYIR. ÜNİVERSİTEMİZİN LİSANS VE YÜKSEK LİSANS BÖLÜMLERİNE KAYIT OLABİLMEK İÇİN HERHANGİ BİR SINAV VEYA KOŞUL ŞARTI ARANMAMAKTADIR.
HAYIR. ÜNİVERSİTEMİZE KAYIT OLURKEN TOEFL, YDS GİBİ HERHANGİ BİR DİL YETERLİLİĞİ ARANMAMAKTADIR.
HAYIR. ÜNİVERSİTEMİZE BAŞLAYAN ÖĞRENCİLERİMİZİN HAZIRLIK SINIFI OKUMA ZORUNLULUĞU BULUNMAMAKTADIR.
ÜNİVERSİTEMİZİN ONLİNE KÜTÜPHANESİNDEN 300.000 ‘DEN FAZLA KAYNAKÇA BULUNMAKTADIR. ÖĞRENCİLERİMİZ ONLİNE KÜTÜPHANEMİZ’DEN ÜCRETSİZ OLARAK FAYDALANMAKTADIR.
INGILTERE EĞİTİM SİSTEMİ GEREĞİNCE ÖĞRENCİLERİMİZ SINAVA GİRMEMEKTEDİR. SINAV YERİNE DERSLERİN EĞİTİM SÜRESİ İÇERİSİNDE İSTENİLEN ÖDEVLERİN BELİRTİLEN TARİHTE ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİNE YÜKLENMESİ GEREKMEKTEDİR.
ÜNİVERSİTEMİZDE ÖĞRETİM DİLİ İNGİLİZCEDİR. DERSLERİN TEKRAR YAYINLARINDA TÜM DERSLER SİMULTANE VE ALTYAZI İLE TÜRKÇE’YE ÇEVRİLMEKTEDİR. BÖYLECE ÖĞRENCİLERİMİZ YABANCI DİLDE HAZIRLIK EĞİTİMİNE GEREK DUYMAZLAR.
EVET. ÜNİVERSİTEMİZ LİZBON ANLAŞMASI GEREĞİNCE YÖK TARAFINAN TANINMAKTADIR. SORGULAMAK İÇİN http://www.yok.gov.tr/web/denklikbirimi veya YÖK TELEFON NUMARALARINDAN ULAŞARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

EVET. ÜNİVERSİTEMİZDE KAYITLI ERKEK ÖĞRENCİLERİMİZ ASKERLİKLERİNİ TECİL EDEBİLMEKTEDİRLER.

YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERDE OKUYAN ÖĞRENCİLER ASKERLİK İLE İLGİLİ İŞLEMLERİNİ YURTDIŞI KONSOLOSLUKLARDAN YAPMAKTADIRLAR.

ÜNİVERSİTEMİZDE OKUYAN ÖĞRENCİLERİN, ÖĞRENCİLİK BELGELERİ İNGİLTERE BÜYÜK ELÇİLİĞİ EĞİTİM MÜŞAVİRLİĞİNE OKULUMUZ TARAFINDAN GÖNDERİLMEKTEDİR.

BELGELERİ GÖNDERİLEN ÖĞRENCİLER DİĞER İŞLEMLERİNİ POSTA YOLUYLA BAŞVURU YAPARAK KENDİLERİ YAPMAKTADIRLAR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN www.meblem.org.uk sitesinden bilgi alabilirsiniz.

HAYIR. UZAKTAN EĞİTİM DE ALINAN DİPLOMA İLE ÖRGÜN EĞİTİM DE ALINAN DİPLOMA ARASINDA HİÇBİR FARK YOKTUR. UZAKTAN EĞİTİM DE ALINAN DİPLOMALARIN ÜZERİNDE ”UZAKTAN EĞİTİM” GİBİ BİR İBARE YER ALMAMAKTADIR.
ÜNİVERSİTEMİZDE UZAKTAN EĞİTİM İLE EĞİTİM GÖREN HER ÖĞRENCİMİZ İÇİN AYRI BİR KULLANICI ADI VE TANIMLANMAKTADIR. DERSLERİ KAÇIRAN ÖĞRENCİLERİMİZ SİSTEM ÜZERİNDEN KAÇIRDIKLARI DERSLERİ TEKRAR TÜRKÇE TERCÜMELİ OLARAK İZLEYEBİLMEKTEDİRLER.

SINAVSIZ KOŞULSUZ ÜNİVERSİTE

İŞ HAYATINA ARA VERMEDEN UZAKTAN EĞİTİM

İNGİLTERE'YE GİTMEDEN UZAKTAN EĞİTİMLE CAMBRIDGE DİPLOMASI

ULUSLARARASI GEÇERLİ DİPLOMA

UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan Eğitim gören öğrencilerimiz kaçırdıkları dersleri V2 altyapımız sayesinde tekrar izleyebilmekte ve devamsızlık sorunu yaşamamaktadırlar.

ÖĞRENCİLİK HAKLARI

Üniversitemiz de eğitim alan tüm öğrencilerimiz Türkiye’de ki eğitim gören öğrencilerin faydalandıkları tüm öğrencilik haklarından faydalanmaktadırlar.

SINAV ŞARTI YOK

Üniversitemize kayıt olmak için TOEFL,LYS veya ALES gibi sınavlara giriş şartı aranmamaktadır.

© 2016 - AngliaRuskinTurkiye.com | LSM & BOĞAZİÇİ GROUP İŞTİRAKİDİR.

Smiley face Smiley face