Anglia Ruskin University

Neden Anglia Ruskin?

Birçok kişi gibi siz de hala yurtdışında eğitim almanın çok zengin olmayı gerektirdiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.Ülkemize çoğu vatandaşımız bu bilgiden yoksun olduğu için üniversite eğitimi alma umudunu kaybedip hayata lise mezunu olarak devam ediyor, ya da vakıf üniversiteleri veya özel üniversitelere yüksek ücretler ödeyerek kayıt oluyor, hatta ve hatta bir çok kişi çalışma hayatını seçtiği için eğitim alamayacağını düşünüyor.

Oysa çok uygun bütçelerle yurtdışında üniversite sınavı zorunluluğu olmaksızın, YÖK onaylı, çalışma hayatına ara vermeden, UZAKTAN EĞİTİM (online) ile Dünya’nın 1 numarası Cambridge’den diploma almak artık çok kolay! Üstelik alacak olduğunuz bu diplomaların üzerinde de “Uzaktan Eğitim ” ibaresi bulunmayacağı için size , Türkiye’de eğitim alan birçok öğrenciye kıyasla önemli avantajları da yanında getirecektir.

Bu avantajları biraz daha detaylandırırsak ;

MALİYET

Türkiye’de Özel üniversitelerde eğitim almanın bir yıllık maliyeti ortalama 40,000 TL – 45.000 TL civarındadır.

İngiltere Cambridge’de yer alan üniversitemizde eğitim almanın toplam bedeli ise , bölümlere göre 30,000 TL – 35,000 TL arasındadır. Ayrıca İngilizce MBA programına da çok uygun fiyatlara sahip oluyorsunuz.

ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ ZORLUĞU

Öğrencinin üniversite yerleştirme sınavında başarılı olması gerekmektedir.

Üniversite sınavında başarılı olma şartı aramıyoruz.

İNGİLİZCE DİL YETERLİLİĞİ

Yurtdışındaki çoğu okulda TOEFL, YDS gibi dil yeterliliği talep edilir. Yeterlilik olmayan durumlarda hazırlık eğitimine (hazırlık sınıfı 1 yıl) tabii tutulursunuz. Bunun içinde çok ciddi rakamlar ödersiniz.

Üniversitemize kayıt için herhangi bir dil yeterliliği gerekmemektedir. Banttan yayınlanan dersler Türkçe tercüme edildiği için herhangi bir dil sorunu yaşamazsınız. İsterseniz de İngilizce eğitim alabilirsiniz.

DİPLOMA FARKLILIĞI

Türkiye’de sıradan bir vakıf üniversitesinden alınan bir diplomanın iş dünyasında bir prestiji yoktur. Yüz binlerce üniversiteli işsizin bulunduğu ülkemizde herhangi bir tercih sebebi oluşturmaz. İlerleyen iş yaşamında kariyer planına herhangi bir etkisi olmaz, kişinin meslek hayatında yükselmesine katkısı olmaz.

Öğrenci yurtdışında YÖK tarafından tanınan bir üniversiteden mezun olduğunda hem Türkiye’de hem de Uluslararası diğer gelişmiş tüm ülkeler de çalışabilir. Diplomanızın Cambridge’den olduğunu düşünürsek; Yurtdışında eğitim almış biri, bir çok yerde ön planda tutulacaktır.

ÖĞRENCİNİN DERS BAŞARISI

Türkiye’de üniversitede eğitim alan öğrencilerin, mezun olabilmek için sağlamaları gereken başarı kriteri, gördükleri derslerle ilgili girdikleri sınavların sonucuna göre değerlendirilmektedir.

İngiltere eğitim sistemi gereğince, üniversitemiz öğrencileri hiçbir dersten sınava tabii tutulmazlar. Mezuniyet için gereken ders başarı sistemi, öğrencinin sunduğu ödev ve projelere değerlendirilir.

UZAKTAN EĞİTİM

Örgün öğretim gören öğrenciler maalesef ki iş hayatlarına ara vermek ve eğitimlerini tamamlamak zorundadırlar. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullar sebebiyle birçok kişi bu sebepten eğitimlerini tamamlayamamakta ve eğitim alamamaktadırlar.

Günümüz şartları gereğince, çalışmak hatta çok çalışmak en büyük zorunluluk haline geldi. Uzaktan eğitim sistemi ile iş hayatınıza ara vermeden, bir yandan da eğitim alabilir, hatta bu eğitiminizi Cambridge’den yapabilirsiniz.

Neden bu avantajlardan sizde yararlanmayasınız ki?

Anglia Ruskin Üniversitesi olarak siz değerli öğrenci adaylarımızı ailemizde görmekten mutluluk duyacağız…

SINAVSIZ KOŞULSUZ ÜNİVERSİTE

İŞ HAYATINA ARA VERMEDEN UZAKTAN EĞİTİM

İNGİLTERE'YE GİTMEDEN UZAKTAN EĞİTİMLE CAMBRIDGE DİPLOMASI

ULUSLARARASI GEÇERLİ DİPLOMA

UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan Eğitim gören öğrencilerimiz kaçırdıkları dersleri V2 altyapımız sayesinde tekrar izleyebilmekte ve devamsızlık sorunu yaşamamaktadırlar.

ÖĞRENCİLİK HAKLARI

Üniversitemiz de eğitim alan tüm öğrencilerimiz Türkiye’de ki eğitim gören öğrencilerin faydalandıkları tüm öğrencilik haklarından faydalanmaktadırlar.

SINAV ŞARTI YOK

Üniversitemize kayıt olmak için TOEFL,LYS veya ALES gibi sınavlara giriş şartı aranmamaktadır.

© 2016 - AngliaRuskinTurkiye.com | LSM & BOĞAZİÇİ GROUP İŞTİRAKİDİR.

Smiley face Smiley face