Anglia Ruskin University

Hakkımızda

Boğaziçi Group, Anglia Ruskin Üniversite’sinin Türkiye’deki resmi temsilcisi olarak sizlere uluslararası alanda tanınan diploma alma şansı ve tecrübeli kadrosu ile İngiliz eğitim disiplininden geçmenize yardımcı olmaktadır.


Anglia Ruskin Üniversitesi, Cambridge şehrinde bulunan ve 1858 yılında eğitim hayatına başlayan bir eğitim kurumudur. 1992 yılında Kraliyet beratı aldıktan sonra uluslararası öğrenci kabul etmeye başlamış ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen öğrencilere de gerek uzaktan eğitim imkanı ile gerek örgün öğretim olarak eğitim vermektedir. 25.000 aşkın lisans ve yüksek lisans öğrencisi bulunan Anglia Ruskin Üniversitesi İngiltere’deki en saygın eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Güçlü bir diploma, yetkin ve donanımlı bir eğitim kadrosu ile branşında tanınmış başarılı öğrenciler yetiştirmeyi kendine hedef seçen bu üniversite ile sizler de geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.


YÖK ( YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMU) tarafından da TANINAN Anglia Ruskin Üniversitesine giriş yapmak için herhangi bir YGS, LYS, ALES Üniversiteye giriş sınavlarına ve TOEFL veya benzeri dil yeterlilik sınavına girmeniz gerekmez. Eğitim Dili İngilizce’dir fakat Üniversitemizin sunduğu imkan ile dersleri Türkçe altyazılı veya Türkçe dublaj olarak öğrencilerimiz görebilmektedir. Türkiye’de okuyan her öğrenci gibi siz de ülke içinde öğrenci haklarına sahip olursunuz. İngiltere eğitim sistemi gereğince, Öğrencilerin derslerden başarı durumları sınavlara değil, DERSLERİ TAKİP ETMEK VE VERİLEN ÖDEVLERLE gerçekleştirilir. Öğrencilerimiz Sınava derslerden tabi tutulmazlar. Uzaktan Eğitim ibaresi aldığınız diplomanızda YAZMAZ ve örgün eğitim diploması alırsınız. Yurt dışı eğitim ücret konusunda da Türkiye içerisindeki özel üniversiteler ile neredeyse aynı fiyattadır.

Sizler de kaliteli ve donanımlı bir gelecek için bize başvurun ve geleceğinizi profesyonel kadromuz ile birlikte şekillendirelim.

SINAVSIZ KOŞULSUZ ÜNİVERSİTE

İŞ HAYATINA ARA VERMEDEN UZAKTAN EĞİTİM

İNGİLTERE'YE GİTMEDEN UZAKTAN EĞİTİMLE CAMBRIDGE DİPLOMASI

ULUSLARARASI GEÇERLİ DİPLOMA

UZAKTAN EĞİTİM

Uzaktan Eğitim gören öğrencilerimiz kaçırdıkları dersleri V2 altyapımız sayesinde tekrar izleyebilmekte ve devamsızlık sorunu yaşamamaktadırlar.

ÖĞRENCİLİK HAKLARI

Üniversitemiz de eğitim alan tüm öğrencilerimiz Türkiye’de ki eğitim gören öğrencilerin faydalandıkları tüm öğrencilik haklarından faydalanmaktadırlar.

SINAV ŞARTI YOK

Üniversitemize kayıt olmak için TOEFL,LYS veya ALES gibi sınavlara giriş şartı aranmamaktadır.

© 2016 - AngliaRuskinTurkiye.com | LSM & BOĞAZİÇİ GROUP İŞTİRAKİDİR.

Smiley face Smiley face